Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Lojë Seksi Kros Platforme

Po ju ofrojmë lojë me çdo pajisje që mund të zotëroni.


Pa Para, Vetëm Bythë.

Të gjitha këto lojëra mund të luhet falas tani.

Lojë E Lirë Seksi Homoseksuale: Lojra Falas Shfletuesi Brenda!

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojë seksi falas Homoseksuale: regjistrohuni tani!

Përshëndetje miq dhe mirë se erdhët në Lojën E Seksit Të Lirë Homoseksual, nëse mami juaj është në dhomë, ndoshta është ide e mirë ta heqim qafe sa më shpejt të jetë e mundur. Arsyeja për këtë është e thjeshtë: do t'ju ndihmojmë të hyni në një nga lojrat më të mira të lojrave të homoseksualëve të disponueshëm sot në Internet! Shpresoj të jesh i gjallë dhe imagjinatë e veçantë, nëse jo, mund të dalësh pasi të hedhësh një sy se çfarë duhet të ofrojmë brenda. Oh, dhe duke u masturbuar, dua të them me dorë nga penisi yt i trashë për lojrat e homoseksualëve sa herë që penisi yt hedh litarë të trashë mbi titujt tanë!, E di, unë e fillova këtë platformë në korrik 2017 me një qëllim: për ta bërë më të lehtë dhe të përshtatshme për çdo homoseksual atje për të gjetur një shpërndarës lojrash që ishte plotësisht i përshtatshëm me kërkesat e tij. Nuk ka qenë e lehtë, por besoj se jam në një vend tani ku është momenti i duhur për t'ia liruar të gjithëve në Internet. Oh, duhet të përmend gjithashtu që të punosh përkrah meje Në Lojën E Seksit Falas Gej, kam një ekip prej 8 njerëzish të mëdhenj që bëjnë detyra të ndryshme të pabesueshme për ta bërë këtë vend aq të mirë sa mund të jetë., Pra, me gjithçka që kam thënë deri tani a do të vish brenda dhe ta shohësh vetë se sa i madh është komuniteti ynë? Atëherë, regjistrohu dhe merr mallin! Nga ana tjetër, lexo poshtë dhe do të të jap më shumë detaje se Çfarë E bën Lojën E Seksit Falas Homoseksual aq të pabesueshme.

Bashkohu tani falas

E dija që nga largimi do të kënaqte të gjithë nëse do t'u jepja akses në platformën time pa i akuzuar për privilegj. Edhe unë e kam parë me vite se sa i dyshimtë mund të jetë ky komunitet ... as që po flas për këndin e të rriturve të zhanrit! Dreq, disa nga lojrat më të blera në dekadën e fundit kanë shkuar të jenë shumë më poshtë se të gjitha pritjet. Kjo është arsyeja pse Loja E Seksit Falas E Homoseksualëve është krejtësisht e lirë që të regjistrohesh dhe të futesh., Ne e drejtojmë platformën krejtësisht bazuar në reklamat dhe blerjet e lojës, por së dyti për këtë, ju mund të gëzoni çdo gjë këtu krejtësisht pa pagesë pa kaluar asnjë incident. Shiko, shumë njerëz në internet të kërkojnë që të paguash menjëherë ose nga proxy kur të kalosh përmbajtjen e portës së kohës, nuk ka asgjë të tillë brenda! Unë jam i bindur se ju do të doni atë që ne kemi aq shumë sa që ne vetëm mund ta japim atë dhe ju do të ndiheni të pabesueshëm, vetë vendosni që ju doni të kontribuoni në platformën tonë të lojërave të homoseksualëve., Kështu që të lutem, hyr me llogarinë tënde falas dhe shiko ndryshimin midis asaj që do të ofrojmë dhe pjesës tjetër të platformës atje. Të siguroj që nuk presin dhe së dyti për këtë, të detyrojnë të paguash privilegjin.

Databaza e madhe e lojrave seksi

Gjatë viteve kam luajtur platforma të ndryshme lojrash dhe një gjë që kam kuptuar kur i kam vizituar ato ishte se ndërsa disa nga lojërat ishin në rregull, vetëm pak prej tyre në fakt ishin të rëndësishme për interesat e mia. Kjo është arsyeja pse unë kam vendosur se ishte një ide e mirë për të shkuar përpara dhe të përqëndrohet në prodhimin e shumë lojrave për platformën time. Mos shko të mendosh se këto do të jenë cilësi e ulët, ato janë pak më të shkurtër dhe kanë rafinuar ciklet e zhvillimit në mënyrë që të marrësh një sasi optimale. Siç qëndrojnë gjërat tani, nënshkrimi këtu do të të kapë në 37 ndeshje seksi falas: jo shumë keq, apo jo?, Ne planifikojmë gjithashtu të lëshojmë rreth 8 lojra të reja në vit nga këtu e tutje. Një tjetër fakt i mirë rreth Lojës Së Seksit Falas Homoseksual është fakti se ne kemi arritur të prodhojmë titujt tanë në shtëpi dhe nuk kemi mbështetur kurrë në një platformë të tretë për ndihmë. Çdo gjë këtu është ekskluzive dhe e dyta për këtë, jo e liçensuar për ndonjë veshje të tre-partive. Ne jemi të angazhuar që të jemi emri i duhur në biznes dhe nuk do të ndalojmë në asgjë derisa e gjithë bota të kuptojë se ne jemi vërtet studioja më e mirë në lojë nëse do lojëra seksi të mëdha gejsh!, Më beso kur të them se sapo kemi filluar dhe që këtu e tutje gjërat do të bëhen shumë të shijshme.

Veprim fantastik i lojës

Për të mbuluar sa më shumë interesa të jetë e mundur, ne donim të mbulonim shumë kënde lojërash dhe nivele seksuale. Kjo do të thotë se kur të hysh brenda, do të gjesh veprime gangsterash të fortë, tituj gojore, lojëra të përqëndruara rreth BDSM – së dhe kështu me radhë-ka shumë varietet në mënyrë që ne të mund të apelojmë tek sa më shumë njerëz të jetë e mundur. Ne gjithashtu kemi ndërmarrë hapat për të siguruar një varietet të mirë të bazuar në zhanër, kështu që ka takime me simulatorë, ndeshje lufte, njësi të bazuara në novelë dhe kështu me rradhë., Ndërsa ne nuk e mendojmë që të gjithë do të duan çdo lojë, se është në rregull: vetëm për aq kohë sa shumica janë diçka që ju mund të gëzojnë dhe të shikojnë me shumë kënaqësi, kjo është e gjitha që ka rëndësi. Harroji kokëdhimbjet e lidhura me platformat që nuk të japin varietet, lojtarë homoseksualë si ne, duhet të sigurohen që do të kenë më të mirën çdo herë që e pajisin veten me një platformë pornoje homoseksuale. Oh, dhe po: mund të luash çdo gjë KËTU me PC dhe pajisjen mobile!, Vetëm për sa kohë që ju të keni një shfletues relativisht të fundit, ju do të keni në çështje duke shijuar atë që ne ofrojmë brenda Lojës Së Seksit Falas Homoseksual.

Mbështill në

Sado që do të doja të flisja për 6 muajt e ardhshëm se Sa fantastike Seksi Falas Është Për Homoseksualët: mendoj se ka mundësi që unë të ndaloj së grinduri atje dhe në vend të kësaj të ftoj të shohësh se çfarë po bëjmë. Ka kaluar një kohë e gjatë dhe mendoj se një vështrim përreth do të të bindë se ne jemi djemtë e duhur të lojrave të homoseksualëve për këtë punë. Kështu që ju lutem-krijoni llogarinë tuaj falas tani dhe shijoni lojrat tona porno falas në internet 30+!

Luaj Falas Tani